Apie mus

Garso įrašų studija įkurta 2008 metais. Nuo įkūrimo siūlome aukštos kokybės paslaugas verslo klientams ir privatiems asmenims. Studijos įkūrėjas – Jonas Talandis. Tai talentingas dainų kompozitorius ir muzikos prodiuseris, nuo garso įrašų studijos įkūrimo dirbęs su daugybe Lietuvos įmonių ir užsienio muzikos atlikėjų.

Mūsų tikslas

Pagrindinis tikslas, kurio siekiame savo darbe – kokybė. Į mums patikėtus darbus žiūrime neformaliai. Todėl bendraujame su klientais viso proceso metu, nuo idėjos sukūrimo iki įrašo išleidimo.

Skatinam tobulėti

Jau ketvirti metai mūsų studija siūlo mokymus garso režisieriams. Skatiname esamus režisierius siekti aukštų rezultatų jų darbuose ir prisidėti prie bendro, kokybiškų įrašų kūrimo. Taip pat siūlome aktyviems ir kūrybiškiems žmonėmis mokytis garso režisūros ir skatinti muziką, kurią jie nori girdėti.

Mokomės

Dirbdami su daug skirtingų klientų, turime nuostabią galimybę mokytis iš visų Jūsų. Patirtis įgyta įgyvendinant sudėtingus ir nestandartinius projektus leidžia kūrybiškai ir naujai pažvelgti į įprastus darbus.

Giliname žinias

Mūsų komandai svarbu jausti pulsą iš visos gyvosios kultūros. Todėl dažnai einame į įvairius kultūrinius renginius ir bendraujame su įvairiais kino, šokio, dailės kūrėjais.