Kursai apie muziką

Intensyvus kursas norintiems suvedinėti, įrašinėti ir prodiusuoti muziką.

Mūsų siūlomi kursai:

Kursus veda:

Jonas Talandis

Muzikos srityje dirba nuo 2006 metų. Šio amato pradėjo mokytis formaliai, tačiau išmoko senuoju būdu - iš mentorių. Dirbo Kanadoje, Toronte garso įrašų studijose režisieriumi ir laisvai samdomu muzikos prodiuseriu. Jonui teko dirbti tiek su pasaulyje žinomais, tiek ir su Lietuvos atlikėjais. Tokiais kaip Nelly Furtado, Amos Lee, Mantu Jankavičiumi, grupe "Antis", Donatu Montvydu ir daug kitų.

2013 m. grįžo gyventi į Lietuvą ir parengė garso režisūros mokymo programą. Jos pagrindu, kartu su muzikantų komanda, kursus veda jau septintus metus. 2019 m. parengė muzikos prodiusavimo kursą. Taip pat tęsia darbus kaip garso režisierius ir prodiuseris su įvairiais atlikėjais ir grupėmis.

 

Lankiusių atsiliepimai

Gedvilė Žilėnaitė

Kursai man suteikė galimybę pažvelgti į režisieriaus darbą ir suprasti dalykus iš techninės pusės.

Saulius Miceika

Išsamūs naudingi kursai. Sužinojau daug naujo. Įtvirtinau ir pagilinau turimas žinias. Ačiū.

Adas Marcinkevičius

Rekomenduoju!!! Labai geras dėstytojas ir tikrai išmanantis šį amatą, įdomios ir aiškios paskaitos. Reikia tik įsisavinti informaciją ir ją pritaikyti atliekant namų darbus arba savo projektus.

Audrius Žaldokas

Žinios apie muzikos suvedimą padėjo pagerinti įrašų skambesį. Dabar savarankiškai galiu susitvarkyti savo muzikos įrašus.