Paskaitos privačiai

Individualūs užsiemimai su garso režisieriumi.

Privatūs kursai suteikia galimybę gauti reikiamą informaciją koncentruotai ir tiksliai. Jeigu norite įrašinėti muzikinį albumą su grupe ir norite pasitarti, kaip Jūsų turimomis sąlygomis įgarsinti instrumentus. Įsirenginėjante namų įrašų studiją ir domina, kaip galite pasigerinti akustiką be didelių remonto darbų. Arba dirbate su savo naujo albumo suvedimu ir norite konsultacijos ir patarimo, ką galima patobulinti arba įsitikinti, kad tikrai viskas skamba gerai. Privatūs kursai tokiose ir panašiose situacijose Jums padės sutaupyti daugybę laiko ieškant informacijos ir padės rasti kokybišką sprendimo būdą ir leis Jums tobulėti.

Prisijunk prie mūsų

Registruokis

Trukmė

   Kursai trunka nuo 1val.

   Trukmė derinama individualiai

 

Vieta

    R. Jankavičiaus g. 6D
    garso įrašų studija

Kaina

  50 Eur/1val

 

Prisijunk prie mūsų

Registruokis

Kursuose galite turėti:

Kompiuteris

Garsą redaguoti ir atlikti užduotis visada patogiau asmeniniame kompiuteryje. Jeigu jo neturite, kusuose duosime Jums kompiuterį.

Programa

Jeigu naudojate ar turite vienos iš darbo programų (DAW) pradmenis - tai palengvis užduočių atlikimą kursuose. Jeigu nenaudojate jokios programos - kursuose išmoksite naudotis Cubase programa.

Kursus veda:

Jonas Talandis

Muzikos srityje dirba nuo 2006 metų. Šio amato pradėjo mokytis formaliai, tačiau išmoko senuoju būdu - iš mentorių. Dirbo Kanadoje, Toronte garso įrašų studijose režisieriumi ir laisvai samdomu muzikos prodiuseriu. Jonui teko dirbti tiek su pasaulyje žinomais, tiek ir su Lietuvos atlikėjais. Tokiais kaip Nelly Furtado, Amos Lee, Mantu Jankavičiumi, grupe "Antis", Donatu Montvydu ir daug kitų.

2013 m. grįžo gyventi į Lietuvą ir parengė garso režisūros mokymo programą. Jos pagrindu, kartu su muzikantų komanda, kursus veda jau septintus metus. 2019 m. parengė muzikos prodiusavimo kursą. Taip pat tęsia darbus kaip garso režisierius ir prodiuseris su įvairiais atlikėjais ir grupėmis.

Prisijunk prie mūsų

Registruokis