Paskaitos privačiai

Individualūs užsiemimai su garso režisieriumi. Tik tai, kas aktualu Jums.

Privatūs kursai suteikia galimybę gauti reikiamą informaciją koncentruotai ir tiksliai. Jeigu norite įrašinėti muzikinį albumą su grupe ir norite pasitarti, kaip Jūsų turimomis sąlygomis įgarsinti instrumentus. Įsirenginėjante namų įrašų studiją ir domina, kaip galite pasigerinti akustiką be didelių remonto darbų. Arba dirbate su savo naujo albumo suvedimu ir norite konsultacijos ir patarimo, ką galima patobulinti arba įsitikinti, kad tikrai viskas skamba gerai. Privatūs kursai tokiose ir panašiose situacijose Jums padės sutaupyti daugybę laiko ieškant informacijos ir padės rasti kokybišką sprendimo būdą ir leis Jums tobulėti.

Kursus veda:

Jonas Talandis

Muzikos srityje dirba nuo 2006 metų. Šio amato pradėjo mokytis formaliai, tačiau išmoko senuoju būdu - iš mentorių. Dirbo Kanadoje, Toronte garso įrašų studijose režisieriumi ir laisvai samdomu muzikos prodiuseriu. Jonas turėjo galimybę dirbti tiek su pasaulyje žinomais, tiek ir su Lietuvos atlikėjais. Tokiais kaip Nelly Furtado, Amos Lee, Mantu Jankavičiumi, grupe "Antis", Donatu Montvydu ir daugeliu kitų.

Programa

Tema
1

Jūsų suvedimo perklausa ir aptarimas

Darote suvedimą, bet iki galo nežinote ar jis jau baigtas. Galbūt nesigauna susitvarkyti su žemais dažniais ar išgauti skambesio, kurio siekėte. Užstrigote ir nežinote kaip užbaigti darbą. Tokiu atveju galite kartu su režisieriumi peržiūrėti Jūsų suvedimo projektą ir jį užbaigti.

Tema
2

Jūsų darbo vietos akustika

Norite pagerinti savo namų studijos akustiką. Galbūt išsinuomojate patalpas studijai ir norite jas tinkamai įsirengti. Norite pasitarti kokias akustines medžiagas pirkti. Kaip jas kabinti, kur statyti stalą ir kolonėles. 

Tema
3

Įrangos pasirinkimas

Jeigu planuojate atidaryti įrašų studija mokykloje, kultūros centre ar kitoje vietoje, bet nežinote kokios tam reikia įrangos ar programų, galite pasikonsultuoti su režisieriumi. Tai padės įsivertinti savo poreikius ir parengti tikslų įrangos sąrašą su galimais jos tiekėjais.

Tema
4

Mokymasis Jūsų tempu

Jeigu norite mokytis ne internetu, bet gyvai su garso režisieriumi, galite aptarti Jums aktualias temas ir pagal sau patogų grafiką turėti privačias pamokas.

Tema
5

Kiti klausimai

Taip pat privatūs mokymai tinkami visais kitais garso režisūros klausimais. Susisiekite ir aptarsime, kaip galime Jums padėti.

Prisijunk prie mūsų

Registruokis

Kursuose galite turėti:

Kompiuteris

Garsą redaguoti ir atlikti užduotis visada patogiau asmeniniame kompiuteryje. Jeigu individualūs užsiemiamai vyksta mūsų studijoje, rekomenduojame turėti savo nešiojamą kompiuterį su projektu ir visa jam atidaryti reikalinga programine įranga. Jeigu tokios galimybės nėra - mokymus geriau rengti vietoje, kurioje galite atsidaryti savo darbinius projektus.

Programa

Jeigu indivudalių suvedimo kursų norite internetu - iš anksto išbandykite ar galite pasidalinti savo darbo programos (DAW) vaizdu ir garsu per zoom platformą. Tokiu būdu galėsite daug konkrečiau aptarti visas Jums aktualias detales.