Paskaitos internetu

Intensyvūs kursai vedami per ZOOM programą. Norintiems įrašinėti, suvedinėti ir tobulėti

Dažnam dirbančiam su garsu įrašai namų studijoje skamba gerai. Tačiau išgirdus juos kitur, jie tarsi pasikeičia. Dingsta žemi dažniai arba priešingai jie ima gausti, trūksta energijos būgnams arba garsas skamba plonai ir nusileidžia kitiems įrašams.

Režisieriaus darbas pagrįstas fizika. Todėl galima nusakyti ko reikia, kad garsas skambėtų maloniai ausiai. Tačiau tam reikia gerai išmanyti savo turimus efektus, suprasti, kaip techniniai sprendimai paveiks muzikinę idėją. Svarbu nebijoti kūrybiškai prisidėti prie kūrinio atskelidžiant jo gerąsias puses. Būtent šių dalykų ir mokysimės garso režisūros kursuose internetu.

Kurso programa:

Garso režisūros kursai trunka 9 mėnesius. Nuo rugsėjo iki gegužės pabaigos. Kiekvienas mėnesis turi platesnę temą, kuri yra išskaidyta į 4-5 paskaitas. Vienos paskaitos trukmė 1 - 1.5 val. Visos paskaitos transliuojamos per ZOOM programą. Vieną kartą per mėnesį vyks paskaitos, kuriose bus galimybė atvykti ir dalyvauti gyvai studijoje. Tikslų paskaitų temų planą, datas ir gyvai vyksiančias paskaitas galite parsisiųsti čia.

Prisijunk prie mūsų

Registruokis

Kursus veda:

Jonas Talandis

Muzikos srityje dirba nuo 2006 metų. Šio amato pradėjo mokytis formaliai, tačiau išmoko senuoju būdu - iš mentorių. Dirbo Kanadoje, Toronte garso įrašų studijose režisieriumi ir laisvai samdomu muzikos prodiuseriu. Jonui teko dirbti tiek su pasaulyje žinomais, tiek ir su Lietuvos atlikėjais. Tokiais kaip Nelly Furtado, Amos Lee, Mantu Jankavičiumi, grupe "Antis", Donatu Montvydu ir daug kitų.

2013 m. grįžo gyventi į Lietuvą ir parengė garso režisūros mokymo programą. Jos pagrindu, kartu su muzikantų komanda, kursus veda jau septintus metus. 2019 m. parengė muzikos prodiusavimo kursą. Taip pat tęsia darbus kaip garso režisierius ir prodiuseris su įvairiais atlikėjais ir grupėmis.

Kursams reikia:

Kompiuterio

Kursams Jums reikės namuose turėti kompiuterį su DAW programa arba skaitmeninį pultą namų užduotims atlikti. Taip pat ausines arba monitorines kolonėles girdėti tiksliam garsui.

Programos

Dalyvaujant reikia mokėti pasirinktos darbo programų pagrindus. (Cubase, Ableton Live, FL studio ar kurios kitos.) Kursų medžiaga bus rodoma naudojantis Cubase Pro. Visi dalyvaujantys kursuose gaus nemokamus Cubase Elements vaizdo mokymus Lietuvių kalba.

Laisvo laiko

Per savaitę turėsite po vieną paskaitą. Namų užduotims reikės skirti apie 2-5 val. Rekomenduojame nusimatyti pastovų laiką, kai atlikinėsite namų užduotis.

Ramios vietos

Šiais laikais gali būti sunku rasti ramią vietą. Tačiau idealiu atveju, rami vieta ir laikas, kai niekas neblaško Jūsų dėmesio tikrai ženkliai pagerins Jūsų rezultatus mokantis kursuose.

Vieta


Visa Lietuva, ZOOM programa

Kaina

  90Eur/mėn

  80Eur/mėn mokant už 9 mėnesius

Laikas

Kursų laikas 19:00 - 20:30 val.
Paskaitos vyks antradieniais
pirma paskaita: rugsėjo 1d.

 

Jeigu abejojte ar šie kursai Jums - kviečiame registruotis ir prisijungti į pirmą paskaitą. Jeigu kursų nutarsite nelankyti - už ją mokėti nereikės.

Laikas investuoti į save

Registruokis