Garso režisūros kursai

Tai gyvai vedami teoriniai ir praktiniai užsiemimai.

Kursai skirti pradedantiems ir norintiems praplėsti jau turimas žinias. Tai vieta nuosekliai suprasti garso režisūros pagrindus, arba puikus būdas užlopyti spragas.

Vilniuje

Kursai trunka 9 mėnesius. Kas savaitę vyksta po paskaitą trunkančią 1.5 val. Paskaitos vyks grupėmis iki 10 žmonių. Tai bus teoriniai ir praktiniai užsiemimai apie efektus, jų taikymą, mikrofonus, instrumentų įrašus, muzikos suvedimą, masteringa ir įvairias kitas temas. Detalesnį temų sąrašą rasite parsisiuntę paskaitų planą.

Paskaitų planas

Parsisiųskite Vilniaus kursų paskaitų planą paspaudę šią nuorodą.

Vieta

Vilniuje, Accu studijoje, Žimūnų g. 1E

 

 

Kaina

         80 eur/mėn. (mokant kas mėnesį)

70 eur/mėn. (mokant už 9 mėnesius iškarto)

Laikas

    

Vilniuje: nuo rugsėjo 4 d. antradieniais 19 val.

 

Jeigu visi norintys netilps antradienių grupėje, formuosime antrą grupę, kurios paskaitos vyks kiekvieną ketvirtadienį.

REGISTRUOKITĖS

El. paštu: kursai@accu.lt

Telefonu: 8 685 83038.

Kaune ir Klaipėdoje

Kursų trukmė 4 mėnesiai. Kas savaitę vyks po paskaitą trunkančią 1.5 val. Paskaitos vyks grupėmis iki 10 žmonių. Tai bus teoriniai ir praktiniai užsiemimai apie efektus, jų taikymą, mikrofonus, instrumentų įrašus, muzikos suvedimą ir masteringo procesą. Detalesnį temų sąrašą rasite parsisiuntę paskaitų planą.

Už kursus Kaune ir Klaipėdoje mokama iškarto už 4 mėnesius. Renkantis kursus šiuose miestuose nėra galimybės mokėti kas mėnesį.

 

Paskaitų planas

Parsisiųskite Kauno ir Klaipėdos kursų paskaitų planą paspaudę šią nuorodą.

Vieta

Kaune:       Bus patikslinta

Klaipėdoje: Memel records, Dubysos g. 58A - 60

Kaina

320 Eur. - 4 mėn kursai

 

Laikas

Klaipėdoje: nuo rugsėjo 3 d. pirmadieniais 19val.

Kaune: nuo rugsėjo 5 d. trečiadieniais 19 val.

 

 

REGISTRUOKITĖS

El. paštu: kursai@accu.lt

Telefonu: 8 685 83038

Kursams Jums reikės

Kompiuterio

Kursams Jums reikės turėti kompiuterį su ausinėmis arba monitorinėmis kolonėlemis. Pradžioje tinka paprastos ausinės ir nešiojamas kompiuteris. Jeigu jausite, kad turimos įrangos neužtenka - tik tuomet verta investuoti į geresnę.

Programos

Kursų namų užduotims atlikti reikia mokėti pagrindus vienos iš darbo programų. (Cubase, Ableton Live, Logic, FL studio, Studio one, Reaper, Pro Tools ar bet kurios kitos.) Visa kursų medžiaga bus rodoma naudojantis Cubase Pro 9.5. Jeigu programa nesinaudojate, greitu metu pasirodys Cubase internetiniai kursai. Jie puikiai tiks norint valdyti programą.

Laisvo laiko

Per savaitę turėsite po vieną paskaitą. Namų užduotims reikės skirti apie 2-5 val. Taip pat rekomenduojame sekti muzikines rekomendacijas ir perklausyti siūlomus albumus. Šią dalį galima daryti pakeliui į darbą ar užsiimant ir kita veikla.

Ramios vietos

 

Šiais laikais gali būti sunku rasti ramią vietą. Tačiau idealiu atveju, rami vieta ir laikas, kai niekas neblaško Jūsų dėmesio tikrai ženkliai pagerins Jūsų rezultatus mokantis kursuose.

Kursus veda:

Jonas Talandis

Garso režisūros srityje dirba nuo 2006 metų. Šio amato pradėjo mokytis formaliai, tačiau išmoko senuoju būdu - iš mentorių. Dirbo Kanadoje, Toronte garso įrašų studijose režisieriumi ir laisvai samdomu muzikos prodiuseriu. Jonui teko dirbti tiek su pasaulyje žinomais, tiek ir su Lietuvos atlikėjais. Tokiais kaip Nelly Furtado, Amos Lee, Mantu Jankavičiumi, grupe "Antis", Donatu Montvydu ir daug kitų.

2013 m. grįžo gyventi į Lietuvą ir parengė garso režisūros mokymo programą. Jos pagrindu, kartu su muzikantų komanda, kursus veda jau penkis metus. Taip pat tęsia darbus kaip garso režisierius su muzikos įrašais ir suvedimais.

 

Lankiusių atsiliepimai

Gedvilė Žilėnaitė

Kursai man suteikė galimybę pažvelgti į režisieriaus darbą ir suprasti dalykus iš techninės pusės.

Saulius Miceika

Išsamūs naudingi kursai. Sužinojau daug naujo. Įtvirtinau ir pagilinau turimas žinias. Ačiū.

Adas Marcinkevičius

Rekomenduoju!!! Labai geras dėstytojas ir tikrai išmanantis šį amatą, įdomios ir aiškios paskaitos. Reikia tik įsisavinti informaciją ir ją pritaikyti atliekant namų darbus arba savo projektus.

Audrius Žaldokas

Žinios apie muzikos suvedimą padėjo pagerinti įrašų skambesį. Dabar savarankiškai galiu susitvarkyti savo muzikos įrašus.

REGISTRUOKITĖS

El. paštu: kursai@accu.lt

Telefonu: 8 685 83038