Garso režisūros kursai

Tai gyvai vedami teoriniai ir praktiniai užsiemimai.

Kursai skirti pradedantiems ir norintiems praplėsti jau turimas žinias. Tai vieta nuosekliai suprasti garso režisūros pagrindus, arba puikus būdas užlopyti spragas.

Dovanų kuponai

Privatūs kursai suteikia galimybę tobulėti ypatingai greitai. Visas dėmesys yra skiriamas į Jūsų daromus darbus. Jei nesate tikri, kodėl kūrinys neskamba taip, kaip norite - patyręs režisierius Jums padės atrasti problemą ir jos sprendimą.

Spragos ar ne iki galo suprantamas efektų valdymas riboja Jūsų galimybes. Išnaudokite jas mokydamiesi tiksliai tai, kas aktualu Jums. Šis 3 val. privačių kursų kuponas gali tapti nauju postūmiu užbaigti pradėtus projektus ir kurti naujus įrašus.

Vieta

Gali vykti ACCU studijoje, Vilniuje

Jūsų asmeninėje studijoje, visoje Lietuvoje

Kaina

3 val. dovanų kupono kaina:

100 Eur. kursai vyksta "Accu" studijoje

140 Eur. kursai vyksta Jūsų asmeninėje studijoje

 

Laikas

Laikas su kiekvienu derinamas individualiai

 

 

 

Įsigykite dovanų kuponą

Skambinkite: 8 685 83038

Rašykite: kursai@accu.lt

Kursai 2019 metais

Šiuo metu dar tik planuojamos naujos kursų grupės ateinantiems metams. Apie jas tikslią informaciją paskelbsime sausio pradžioje. Preliminariai yra numatyta rinkti garso režisūros kursų grupes nuo vasario ir rugsėjo mėnesių Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Taip pat pristatysime naujus muzikos prodiusavimo kursus tiems, kas nori gilintis į muzikos aranžavimo ir prodiusavimo temas.

Sekite mus Facebook ir sužinokite naujienas pirmieji.

Kursams Jums reikės

Kompiuterio

Kursams Jums reikės turėti kompiuterį su ausinėmis arba monitorinėmis kolonėlemis. Pradžioje tinka paprastos ausinės ir nešiojamas kompiuteris. Jeigu jausite, kad turimos įrangos neužtenka - tik tuomet verta investuoti į geresnę.

Programos

Kursų namų užduotims atlikti reikia mokėti pagrindus vienos iš darbo programų. (Cubase, Ableton Live, Logic, FL studio, Studio one, Reaper, Pro Tools ar bet kurios kitos.) Visa kursų medžiaga bus rodoma naudojantis Cubase Pro 9.5. Jeigu programa nesinaudojate, greitu metu pasirodys Cubase internetiniai kursai. Jie puikiai tiks norint valdyti programą.

Laisvo laiko

Per savaitę turėsite po vieną paskaitą. Namų užduotims reikės skirti apie 2-5 val. Taip pat rekomenduojame sekti muzikines rekomendacijas ir perklausyti siūlomus albumus. Šią dalį galima daryti pakeliui į darbą ar užsiimant ir kita veikla.

Ramios vietos

 

Šiais laikais gali būti sunku rasti ramią vietą. Tačiau idealiu atveju, rami vieta ir laikas, kai niekas neblaško Jūsų dėmesio tikrai ženkliai pagerins Jūsų rezultatus mokantis kursuose.

Kursus veda:

Jonas Talandis

Garso režisūros srityje dirba nuo 2006 metų. Šio amato pradėjo mokytis formaliai, tačiau išmoko senuoju būdu - iš mentorių. Dirbo Kanadoje, Toronte garso įrašų studijose režisieriumi ir laisvai samdomu muzikos prodiuseriu. Jonui teko dirbti tiek su pasaulyje žinomais, tiek ir su Lietuvos atlikėjais. Tokiais kaip Nelly Furtado, Amos Lee, Mantu Jankavičiumi, grupe "Antis", Donatu Montvydu ir daug kitų.

2013 m. grįžo gyventi į Lietuvą ir parengė garso režisūros mokymo programą. Jos pagrindu, kartu su muzikantų komanda, kursus veda jau penkis metus. Taip pat tęsia darbus kaip garso režisierius su muzikos įrašais ir suvedimais.

 

Lankiusių atsiliepimai

Gedvilė Žilėnaitė

Kursai man suteikė galimybę pažvelgti į režisieriaus darbą ir suprasti dalykus iš techninės pusės.

Saulius Miceika

Išsamūs naudingi kursai. Sužinojau daug naujo. Įtvirtinau ir pagilinau turimas žinias. Ačiū.

Adas Marcinkevičius

Rekomenduoju!!! Labai geras dėstytojas ir tikrai išmanantis šį amatą, įdomios ir aiškios paskaitos. Reikia tik įsisavinti informaciją ir ją pritaikyti atliekant namų darbus arba savo projektus.

Audrius Žaldokas

Žinios apie muzikos suvedimą padėjo pagerinti įrašų skambesį. Dabar savarankiškai galiu susitvarkyti savo muzikos įrašus.